More Over Ons

MORE Theater Producties staat voor hedendaags repertoire. Producties die we produceerden zijn o.a. Moeders en Zonen, De Marathon, Rundfunk, From Sammy With Love en De Alex Klaasen Revue – Showponies.

Voor seizoen 18/19 staan All Stars de musical, Art, De Waarheid, De Alex Klaasen Revue - Showponies en Rundfunk op de planning.

 

Bekijk hier onze theaterproducties.

 

Medewerkers
Matthijs Bongertman
Producent

info@moretheater.nl
Janusz Gosschalk
Producent

info@moretheater.nl
Christina Kansen
Manager Producties

christina@moretheater.nl
Henriëtte van Eckeveld
Manager
Marketing & Development
henriette@moretheater.nl
Esther Kroeze
Projectmanager
Marketing & Publiciteit
esther@moretheater.nl
Mark Sewalt
Marketing & Publiciteit

mark@moretheater.nl
Amber Koehoorn
Productieleider
Rundfunk, Showponies
amber@moretheater.nl
Aukje van Nuland
Productieleider
ART
aukje@moretheater.nl
Roy Spork
Productieleider
All Stars
roy@moretheater.nl