Over Ons

MORE Theater Producties staat voor hedendaags repertoire. Producties die we produceerden zijn o.a. Moeders en Zonen, De Marathon, Rundfunk, All Stars, From Sammy With Love, 't Schaep met de 5 Pooten en De Alex Klaasen Revue – Showponies. 

In het theaterseizoen 2021/2022 brengen wij de producties Rundfunk - Todesangstschrei, De Alex Klaasen Revue - Snowponies, Koefnoen Live, Het Huwelijk en Het Oog van de Storm.

 

Bekijk hier onze theaterproducties.

Medewerkers
Janusz Gosschalk
Producent

info@moretheater.nl
Matthijs Bongertman
Producent

info@moretheater.nl
Christina Kansen
Manager Producties

christina@moretheater.nl
Esther Habbema
Artistiek Manager

estherhabbema@moretheater.nl
Henriëtte van Eckeveld
Manager
Marketing & Development
henriette@senf.nl
Esther Kroeze
Projectmanager
Marketing & Publiciteit
esther@moretheater.nl
Jesse Breebaart
Technisch Coördinator

jesse@senf.nl
Aukje van Nuland
Productieleider

aukje@moretheater.nl
Sonja van Doren
Productieleider

sonja@moretheater.nl



Annemarijn Zanting
Productieleider

annemarijn@moretheater.nl