Over Ons

More Theater Producties staat voor hedendaags repertoire. Producties die we produceerden zijn o.a. Moeders en Zonen, De Marathon, Rundfunk, All Stars, From Sammy With Love, 't Schaep met de 5 Pooten en De Alex Klaasen Revue – Showponies 1 en 2 en Snowponies. 

In het theaterseizoen 2022/2023 brengen wij de producties n00b speelt n00b, Alleen Familie, Familespel, Rundfunk - Todesangstschrei, De Alex Klaasen Revue - Snowponies en Koefnoen Live!

Bekijk hier onze theaterproducties.

Medewerkers
Janusz Gosschalk
Producent

info@moretheater.nl
Matthijs Bongertman
Producent

info@moretheater.nl
Christina Kansen
Manager Producties

christina@moretheater.nl
Esther Kroeze
Manager
Marketing & Publiciteit
esther@moretheater.nl
Corien van der Zwaag
Creatief Manager

corien@moretheater.nl
Jesse Breebaart
Technisch Coördinator

jesse@senf.nl
Aukje van Nuland
Productieleider

aukje@moretheater.nl
Sonja van Doren
Productieleider

sonja@moretheater.nl
Annemarijn Zanting
Productieleider

annemarijn@moretheater.nl
Lisanne van Gils
jr. Projectmanager
Marketing & Publiciteit
lisanne@moretheater.nl
Manon Vallinga
Marketing & Publiciteit

manon@moretheater.nl