More Over Ons

MORE Theater Producties staat voor hedendaags repertoire. Producties die we produceerden zijn o.a. Moeders en Zonen, De Marathon, Rundfunk, All Stars, From Sammy With Love en De Alex Klaasen Revue – Showponies. 

In het theaterseizoen 2019/2020 brengen wij de producties Rundfunk - Todesangstschrei, De Alex Klaasen Revue - Showponies 2, 't Schaep met de 5 Pooten, Het Huwelijk en Het Oog van de Storm.

 

Bekijk hier onze theaterproducties.

Medewerkers
Matthijs Bongertman
Producent

info@moretheater.nl
Janusz Gosschalk
Producent

info@moretheater.nl
Christina Kansen
Manager Producties

christina@moretheater.nl
Esther Habbema
Artistiek Manager

estherhabbema@moretheater.nl
Henriëtte van Eckeveld
Manager
Marketing & Development
henriette@moretheater.nl
Esther Kroeze
Projectmanager
Marketing & Publiciteit
esther@moretheater.nl
Mark Sewalt
Marketing & Publiciteit

mark@moretheater.nl
Aukje van Nuland
Productieleider

aukje@moretheater.nl
Amber Koehoorn
Productieleider
Rundfunk, Showponies, Huwelijk
amber@moretheater.nl
Roy Spork
Productieleider
't Schaep, De Storm
roy@moretheater.nl